Adresaci szkolenia rady pedagogiczne, nauczyciele przedszkola, szkoły podstawowej (I i II etap edukacyjny), gimnazjum, liceum, metodycy, edukatorzy, studenci kierunków nauczycielskich, wykładowcy akademiccy, rodzicie i wychowawcy
Opis Grywalizacja to zastosowanie rozwiązań znanych z gier w sytuacjach, które nie mają teoretycznie nic z grami wspólnego. Zastosowanie grywalizacji w edukacji oznacza w praktyce takie przemodelowanie kursu, przedmiotu czy też określonego działu, by w swojej strukturze przypominał grę.
Z naszego doświadczenia wynika, że wykorzystanie grywalizacji w edukacji sprawia, iż uczniowie i studenci zaczynają uczyć się z przyjemnością, zwiększa się ich motywacja do pracy i co najważniejsze – osiągają zdecydowanie lepsze wyniki.
Dzięki dodaniu do nauczania zasad świetnie sprawdzających się w grach, uczenie – zarówno dla uczniów i studentów, jak i nauczycieli – staje się frajdą i wciąga.
Szczegóły Pełna oferta szkoleń z zakresu grywalizacji w edukacji dostępna jest na stronie www.eduplus.com.pl.   EduPlus - grywalizacja w edukacji [eduplus.com.pl]